Rreth Nesh - Dongguan Chun Yip Electronic Technology Co, Ltd.

Rreth nesh

253235

histroy ynë

Dongguan Chun Yip Electronic Co.,Ltd(Chun Yip ELectrnoic Technology Co.,Ltd.) is a professional membrane switch manufacturer since 2000, Former is the Hongkong Zhenye Electronic Co.,Ltd.

Historia jonë

Kompania jonë ka forcë të fortë teknike dhe kapaciteteve të integruar të prodhimit me një grup të inxhinierisë dhe personal teknik të angazhuar në hartimin e pavarur, zhvillimin e mostrës, prodhimin grumbull dhe funksionimin në shkallë të gjerë për të përmbushur nevojat e ndryshme të konsumatorëve. Ne jemi të angazhuar për të siguruar cilësi më të mirë për çdo klient, me shërbimin më të lartë me kosto efektive. Produkte nga R & D për të prodhimit, inspektimit të cilësisë çdo hap kemi pikat e kontrollit të rrepta për të garantuar cilësinë e produktit për klientët tanë seriozisht.

Të gjitha prodhimet tona ka qenë e dhënë me sistemin e çertifikimit të cilësisë ISO9001-2015 e cila është një miratim pozitën tonë të lartë në këtë në-pluhurosur në Kinë.

Çfarë bëjmë ne.:

Ne kryesisht prodhojnë çelsin ndryshme membrana, duke përfshirë e:

Switches Flat TACT

Hot-Shtypja Sensor Switch (PET Keys)

Metal Shrapnel Switch (kube të parakohshme)

LGP (Light Guide Plate) kalon

EL Backlight Switches

FPC (Flexible Printed Circuit)

Switches PCB (Printed Circuit Board) kalon

Kaloni me LED Light (dritë-emitting diodë)

Chun Yip nga fillimi i tij, ka qenë fokusuar në materiale, cilësinë e produktit, jetës keystroke dhe ofrimin e kohës. Në vitin 2016, kompania jonë është dhënë me certifikatën e "Kina AAA Klasa Kredi Ndërmarrjeve" dhe "Contrace parë, Credit parë Model Enterprise". Atmeanwhile ne kemi zgjeruar produktet tona, që është Multimeter Test Line, e cila nuk është e ndërlikuar, ne kemi bërë lloje të ndryshme linjat test multimeter.

Ynë sipërmarrëse:  Scientific, rigoroz, Realist, Innovation.

Besimi ynë:  Customer parë, Cilësia e parë, Krijo vlerë.

Avantazhi ynë:

1. 19 vjet histori prodhimin dhe 5 vjet përvojë eksportuese.

2: Ekipi qëndrueshme dhe me përvojë pune: më shumë se 80% e stafeve kanë qenë duke punuar në fabrikën tonë për më shumë se 6 vjet.

3: Ekipi profesional inxhinieri do të ofrojë mbështetje teknike në zhvillimin hap të projektit të ri.

4. Sigurimi i prodhimit one-stop dhe shërbim kuvendit nga kaloni porosi membrana në PCBA, mbyllje, mbrapa pjatë etj

5. Përdorimi i myk të lartë standarde për të siguruar produkte me cilësi të lartë dhe dimensione të sakta.

6. Në shtëpi 100% testuar funksionalisht.

Ju do të jenë të kënaqur me produktet tona të cilësisë së lartë me çmim të arsyeshëm në shpërndarjen në kohë dhe të përsosur pas shitjes shërbimi.

Mirëpritur të na kontaktoni!WhatsApp Online Chat!