Produkt

Kategoritë

1235

për

kompani

Dongguan Chun Yip Electronic Co.,Ltd(Chun Yip Electronic Technology Co., Ltd) is a professional membrane switch manufacturer since 2000, Former is the Hongkong Zhenye Electronic Co.,Ltd. Our Company has strong technical force and integrated production capacity with a group of engineering and technical personal engaged in independent design, sample development, batch production and large-scale operation to fulfill different customer needs. We are committed to provide the best quality for each client, with the highest cost-effective service. Products from R&D to production, quality inspection every step we have strict control points to ensure product quality to our customers seriously.

 

Lexo më shumë
Shiko te gjitha

Çfarë bëjmë ne

MANUFACTURERS OF ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENTS AND MACHINERIES

SI NE PUNE

 • 1

  FUSHA E PUNËS

 • 2

  EKSPERIENCA dhe ekspertiza

 • 3

  GO dorë për dore

histroy

Dongguan Chun Yip elektronike Co, Ltd, është një prodhues kaloni membrana që nga viti 2000, është ish-Zhenye Electronic Co Hongkong, Ltd.

Histori

Kompania jonë ka forcë të fortë teknike dhe kapaciteteve të integruar të prodhimit me një grup të inxhinierisë dhe personal teknik të angazhuar në hartimin e pavarur, zhvillimin e mostrës, prodhimin grumbull dhe funksionimin në shkallë të gjerë për të përmbushur nevojat e ndryshme të konsumatorëve. Ne jemi të angazhuar për të siguruar cilësi më të mirë për çdo klient, me shërbimin më të lartë me kosto efektive. Produkte nga R & D për të prodhimit, inspektimit të cilësisë çdo hap kemi pikat e kontrollit të rrepta për të garantuar cilësinë e produktit për klientët tanë seriozisht.

avantazh

1. 19 vjet histori prodhimin dhe 5 vjet përvojë eksportuese. 2: Ekipi qëndrueshme dhe me përvojë pune: më shumë se 80% e stafeve kanë qenë duke punuar në fabrikën tonë për më shumë se 6 vjet. 3: Ekipi profesional inxhinieri do të ofrojë mbështetje teknike në zhvillimin hap të projektit të ri. 4. Sigurimi i prodhimit one-stop dhe shërbim kuvendit nga kaloni porosi membrana të PCBA, mbyllje, mbrapa pjatë etj 5. Përdorimi myk të lartë standarde për të siguruar produkte me cilësi të lartë dhe dimensione të sakta. 6. Në shtëpi 100% testuar funksionalisht.

Besimi ynë

Ynë sipërmarrëse: Scientific, rigoroz, Realist, Innovation. Besimi ynë: Customer parë, Cilësia e parë, të krijuar vlerë.

 • histroyHistori

  histroy

 • Historiavantazh

  Histori

 • avantazhBesimi ynë

  avantazh

 • Besimi ynëinstalim

  Besimi ynë

Përse

Zgjidh Na
 • cilësi të shkëlqyeshme

  Kompania e specializuar në prodhimin e pajisjeve të lartë të performancës, forca e fortë teknike, aftësi të fortë të zhvillimit, shërbime të mira teknike.
të fundit

Lajme

Kooperativa

partner

 • pa01
 • pa02
 • pa03
 • pa04
 • 微信图片_20210806170822
 • 微信图片_20210806172115
WhatsApp Online Chat!