производ

категории

1235

за

компанијата

Dongguan Chun Yip Electronic Co.,Ltd(Chun Yip Electronic Technology Co., Ltd) is a professional membrane switch manufacturer since 2000, Former is the Hongkong Zhenye Electronic Co.,Ltd. Our Company has strong technical force and integrated production capacity with a group of engineering and technical personal engaged in independent design, sample development, batch production and large-scale operation to fulfill different customer needs. We are committed to provide the best quality for each client, with the highest cost-effective service. Products from R&D to production, quality inspection every step we have strict control points to ensure product quality to our customers seriously.

 

Прочитај повеќе
Види се

Што правиме

MANUFACTURERS OF ROAD CONSTRUCTION EQUIPMENTS AND MACHINERIES

КАКО РАБОТИ

 • 1

  ПОЛЕ НА РАБОТА

 • 2

  Искуство и експертиза

 • 3

  GO рака под рака

Histroy

Dongguan Yip Чун Електронски копродукции, Ltd е професионална производител прекинувач мембрана од 2000 година, првиот е Zhenye Хонгконг Електронски копродукции, ООД.

Приказна

Нашата компанија има силна техничка сила и интегрирано производство капацитет со група на инженеринг и технички лични занимава со независни дизајн, примерок развој, производство серија и големи операција за исполнување на различните потреби на клиентите. Ние сме посветени на обезбедување на најдобар квалитет за секој клиент, со највисок ефективни услуги. Производи од R & D за производство, испитување квалитет на секој чекор имаме строги контролни точки за да се обезбеди квалитетот на производот за нашите клиенти сериозно.

предност

1. 19 години производство историја и 5 години искуство во извозот. 2: Стабилна и искусни работниот тим: повеќе од 80% од штабови се работат во нашата фабрика за повеќе од 6 години. 3: професионални инженерски тим ќе понуди техничка поддршка во чекор развојот на нов проект. 4. Обезбедување на производство на еден-стоп и монтажа на услуги од бравата сопствени мембрана на PCBA, комплет, задната плоча итн 5. Користење на високо стандарден калап за да се обезбеди производи со висок квалитет и прецизна димензии. 6. Во куќата 100% функционално тестирање.

нашата вера

Нашите претприемачки: научни, ригорозни, Реален, иновации. Нашата вера, прв клиент, Квалитетот на прво место, се создаде вредност.

 • HistroyПриказна

  Histroy

 • Приказнапредност

  Приказна

 • предностнашата вера

  предност

 • нашата вераинсталација

  нашата вера

Зошто

Изберете нас
 • одличен квалитет

  Фирмата специјализира во производство на опрема со високи перформанси, силна техничка сила, силни можности за развој, добар технички услуги.
најновите

Вести

соработка

партнер

 • pa01
 • Pa02
 • pa03
 • pa04
 • 微信图片_20210806170822
 • 微信图片_20210806172115
WhatsApp Онлајн Chat!